Sınıf arkadaşları kurtardı

17 Ocak 2014

Milliyet / 17.01.2014

Adana’da darp edilen kız öğrenciyi, erkek arkadaşının elinden sınıf arkadaşları kurtardı. Kıskanç aşık da öğrenciler tarafından darp edildi

Adana’da darp edilen kız öğrenciyi, erkek arkadaşının elinden sınıf arkadaşları kurtardı. Kıskanç aşık da öğrenciler tarafından darp edildi.

Edinilen bilgiye göre, merkez Seyhan ilçesinde lise öğrencisi A.L. ile erkek arkadaşı F.Y. okul çıkışında buluştu. Ancak aralarında kıskançlık yüzünden tartışma çıktı. Tartışma büyüyünce F.Y., kız arkadaşını darp etmeye başladı. Z.M. ile M.K., sınıf arkadaşları A.L’nin darp edildiğini görünce yanlarına gitti. Öğrenciler sınıf arkadaşları A.L’ye “Ne oldu bu adam seni niye dövüyor” diye sordu. F.Y. ise araya girerek, “Siz karışmayın, bu olay ikimizin arasında” diyerek tepki gösterdi. Bunun üzerine iki öğrenci, A.L.’yi yanlarına alarak, “Sen bizim sınıf arkadaşımızı nasıl döversin?” diye F.Y.’yi darp etmeye başladı. Kavgayı gören çevredeki vatandaşlar polise haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, kavgaya karışan 1’i kız 3 kişiyi polis merkezine götürdü. 3 kişi, ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakıldı. (İHA)