Patronunun 15 yaşındaki kızını kaçırdı

4 Nisan 2011

 

NTVMSNBC / 04.04.2011

 

Fethiye’de işyeri sahibinin kızlarıyla gezintiye çıkan kişi, otomobiliyle bir markette durdu. Küçük kızın ablası markete girince hızla uzaklaştı, direksiyon hakimiyetini kaybedince kaza yaptı ve yakalandı.

 

MUĞLA – Muğla Fethiye’de yaşayan H.Ö. ile ablası 16 yaşındaki F.Ö., dün öğle saatlerinde ilçedeki sirk gösterisini izlemeye gitti. Sirkte, iki kız kardeş babaları Tevfik Ö’nün inşaat firmasında çalışan Hasan İ. ile karşılaştı.

 

Daha önceden birbirlerini tanıyan Hasan İ. ve iki kızkardeş önce konuşmaya başladı, ardından Hasan İ. iki kızı otomobille gezmeye davet etti.

 

Kardeşlerin teklifi kabul etmesi üzerine 38 UR 306 plakalı otomobiliyle kızları şehir merkezinde dolaştıran Hasan İ. bir süre sonra bir markette durarak, abla F.Ö.’yü bıraktı ve H.Ö. ile birlikte hızlıca uzaklaştı.

 

Akşam saatlerinde ilçe merkezinden 15 kilometre uzaklıktaki Üzümlü Beldesi’ne giden Hasan İ., burada H.Ö.’ye elle tacizde bulundu. Hasan İ., direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu kaza yaptı.

 

Yoldan geçenlerin 112 Acil Servis’e haber vermesinin ardından sağ ayağı kırılıan H.Ö. ambulansla hastaneye götürülürken, olay yerinde kalan Hasan İ. ise jandarma tarafından yakalandı.

Hastaneye sağlık kontrolünden geçirilen Hasan İ.’ye kızların annesi Ayten Ö. saldırmak istedi. Bunun üzerine küfür edip bağıran Hasan İ., çekim yapan gazetecilere de saldırdı.

 

Daha sonra ağzı kapatılarak jandarma arabasına bindirilen Hasan İ. bugün Cumhuriyet Savcılığı’na sevk edilecek.

Hasan İ.’nin geçtiğimiz eylül ayında da başka bir kızı kaçırmak suçundan yakalandığı ve 2 ay cezaevinde yattıktan sonra serbest kaldığı öğrenildi.