Onaylanmamış

15 yaşındaki kızı taciz eden apartman yöneticisinin oğlu taciz mağduru çocuğa saldırdı

13:59 Aug 19 2017 Adana, Seyhan, Adana, Akdeniz Bölgesi, 01130, Türkiye

Açıklama
15 yaşındaki kız çocuğunu taciz ettiği gerekçesiyle ev hapsine mahkum edilen tacizcinin oğlu, taciz mağduru çocuğa saldırdı.

Evrensel'in haberine göre, Adana’nın Güzelyalı Mahallesi’nde apartman görevlisinin 15 yaşındaki kızına tacizden sanık olan apartman yöneticisinin oğlunun da 16 Ağustos günü tacize uğrayan kız çocuğu ve arkadaşlarına hakaret ederek saldırdığı ortaya çıktı.

Adana’nın Güzelyalı Mahallesinde 20 yıldır aynı binada apartman görevlisi olarak çalışan ailenin 15 yaşındaki kızına 4 yıl boyunca tacizde bulunan apartman yöneticisi 15 Ağustos günü “ev hapsi” kararıyla serbest bırakılmıştı. Zanlının ‘ev hapsine’ gönderildiği apartman tacizde bulunduğu kızın ailesiyle birlikte yaşadığı apartmandı. Kız çocuğunun ve ailesinin koruma kararına rağmen verilen bu karar tepki toplamıştı.

16 Ağustos günü akşam saatlerinde apartmandaki arkadaşlarının yanına giden kız çocuğu, arkadaşlarıyla beraber vakit geçirdikten sonra evine dönmek için asansöre yöneldi. Aynı binada yaşayan sanığın oğlu asansör kapısında çocukların üzerine yürüyüp "hepinizi yakalayıp teker teker s...m" gibi küfürlü sözler söyleyerek saldırdı. Çocuklar korkup eve kaçtıklarında bu kez kapıyı yumruklayıp tekmeleyerek saldırıda bulundu.

Saldırıya uğrayan çocukların annesinin 155’i araması üzerine gelen polis ekipleri şikayetçileri karakola götürdü.

‘ÇOCUKLAR BİZE SALDIRDI’ DİYE ŞİKAYETÇİ OLMUŞLAR!

Karakolda saatlerce bekletilip ifadeleri alınmayan çocukların anneleri, ancak tacize uğrayan çocuğun avukatlarına ulaşıp, avukatların karakola gelmesi üzerine ifade verebildi.

Tacize uğrayan kızın arkadaşlarının annesi karakolda çocuklara apartman içinde saldırıyı gerçekleştiren kişinin çocukları hakkında “bize saldırıda bulundular, hakaret ettiler” diyerek şikayetçi olduğunu öğrendi.

KOMŞULARI TACİZCİ LEHİNE TANIKLIK YAPMAYA ZORLAMIŞLAR

Tacize uğrayan çocuğun komşusu olan anne ifadesinde, taciz sanığının yine aynı apartmanda yaşayan oğlu ve gelininin taciz davası açıldığında gelip kendisini sanık lehine tanıklık etmeye ikna etmeye çalıştıklarını anlattı. "Karşı komşularım olan bu kişiler daha önce apartman görevlimizin kızına cinsel taciz olayı ile ilgili babaları hakkında ‘o böyle birşey yapmaz, namazında niyazında bir insandır’ şeklinde şahitlik yapmamı istediler. Ben,’görmediğim bir şey hakkında istediğiniz şekilde şahitlik yapmam’ dedim. Bundan dolayı bana ve kızıma karşı bu şekilde davrandıklarını düşünüyorum" dedi.

Saldırıya uğrayan çocukların ifadeleri Çocuk Şube Müdürlüğünde alındı. Çocukların saldırıdan çok etkilendiklerini ve korktuklarını anlatmaları üzerine aileleri koruma kararı talep etti.
Güvenilirlik: UP DOWN 0
Yorum Bırak
Ad:
E-posta:
Yorumlar:
Güvenlik Kodu:
14 + 5 =

Ek Raporlar

Önce 13 yaşında, 2 yıl sonra da doğum gününde cinsel istismara uğradı

13:24 Jan 06, 2017

Adana, Seyhan, Adana, Akdeniz Bölgesi, Türkiye, 0 Kms

16 yaşındaki iki çırağını istismar edip kayda alan fırıncıya 73 yıl hapis istemi

13:56 Jan 12, 2017

Adana, Seyhan, Adana, Akdeniz Bölgesi, Türkiye, 0 Kms

Adana E Tipi Hapishanesinde yangında yaralanan bir çocuk daha yaşamını yitirdi!

11:31 Mar 15, 2017

Adana, Seyhan, Adana, Akdeniz Bölgesi, Türkiye, 0 Kms

Yedi lise öğrencisine istismarla suçlanan öğretmene 182 yıl hapis istemi

16:29 Jun 12, 2017

Adana, Seyhan, Adana, Akdeniz Bölgesi, Türkiye, 0 Kms

Cinsel istismar şüphelisi, bıçakla intihara kalkıştı

11:06 Aug 02, 2017

Adana, Seyhan, Adana, Akdeniz Bölgesi, 01130, Türkiye, 0 Kms