Onaylanmamış

Suriyeli hamile kadına tecavüz edildi, başı taşla ezilerek oğluyla beraber öldürüldü

10:42 Jul 7 2017 Sakarya, Marmara Bölgesi, Türkiye

Açıklama
Sakarya’nın Kaynarca ilçesinde Suriyeli dokuz aylık hamile kadın, 10 aylık çocuğu ile kaçırıldı. Ormanlık alana götürülen genç kadın tecavüze uğradıktan sonra oğlu ile birlikte başları taşla ezilerek öldürüldü.

Başlarına taşla vurulmuş

Olay, Kaynarca Birlik Mahallesi’nde ormanlık alanda meydana geldi. Köylüler, ormanlık alanda öldürülmüş bir kadın ile çocuğun cesetlerini görünce jandarmaya haber verdi. Olay yerine jandarma ve polis ekipleri gelirken, öldürülen kişinin Hatipler Mahallesi’nde oturan ve eşi fabrikada çalışan ismi açıklanmayan Suriyeli hamile kadın ve 10 aylık çocuğu olduğu belirlendi.

Olay yerinde yapılan incelemede hamile kadının tecavüze uğradıktan sonra 10 aylık çocuğu ile birlikte başlarına taşla vurularak öldürüldüğü tespit edildi. Cumhuriyet savcısının incelemesinin ardından anne ve çocuğunun cesetleri Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.

İki şüpheli var

Olayla ilgili olarak başlatılan soruşturma kapsamında eşgallari belirlenen iki şüpheli B.K. ve C.K. isimli kişiler yakalandı. Gözaltına alınan B.K. ve C.K.’nın vahşice öldürülen Arrahman’ın eşi ile birlikte aynı tavuk fabrikasında çalıştıkları tespit edildi.

Tartıştılar diye

Şüpheliler B.K. ve C.K.’nın birkaç gün önce tartıştıkları mesai arkadaşlarının fabrikada çalıştığı sırada evinin kapısını gece saatlerinde levye ile açarak karısını ve çocuğunu kaçırdıkları belirlendi. Şüphelilerin ormanlık alanda tecavüz ettikleri Emani Arrahman’ı başına taşla vurarak öldürdükten sonra küçük oğlunu ise boğarak öldürdükleri ortaya çıktı. B.K. ve C.K. suçlarını itiraf ederken, olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Bu arada vahşi olay yaşanmasaydı dokuz aylık hamile Emani Arrahman’ın yarın (Cuma) doğum için hastaneye götürüleceği öğrenildi.
Güvenilirlik: UP DOWN 0
Yorum Bırak
Ad:
E-posta:
Yorumlar:
Güvenlik Kodu:
20 + 6 =

Ek Raporlar

Sakarya'da müftülüğe bağlı kuran kursunda imamdan çocuklara şiddet

13:17 Jan 14, 2017

Sakarya, Marmara Bölgesi, Türkiye, 0 Kms

17 yaşındaki Bedriye 20 gündür kayıp

16:26 Jan 09, 2016

Sakarya, Marmara Bölgesi, Türkiye, 0 Kms

4 yaşındaki Ecrin Acar'ın yakınları güzel haberi bekliyor

16:54 Jun 01, 2016

Sakarya, Adapazarı, Sakarya, Marmara Bölgesi, Türkiye, 6.55 Kms

Üzerine Televizyon Düşen Çocuk Öldü

15:00 Oct 21, 2016

Sakarya, Adapazarı, Sakarya, Marmara Bölgesi, Türkiye, 6.55 Kms

Anaokulunda dayak skandalı

12:00 Feb 21, 2010

Adapazarı, 6.64 Kms