‘Çocuklarım nerede’

29 Ekim 2012

 

DHA / 29.10.2012

 

Alkollü anne sokakta bayıldı, çocukları ağladı

Tolga YANIK/ KONYA,(DHA)

 

KONYA’da uyuşturucu hap ile alkol aldıktan sonra 3 ve 5 yaşındaki iki çocuğuyla sokağa çıkan 38 yaşındaki Bahriye Bülbül, kaldırımda bayıldı. Bülbül, hastaneye kaldırılırken, annelerinin başında ağlayan çocukları ise polisler sakinleştirdi.

Olay, merkez Selçuklu ilçesi Beyşehir çevre yolu girişinde saat 20.00 sıralarında meydana geldi. Bahriye Bülbül, 3 ve 5 yaşındaki iki çocuğu ile birlikte kaldırımda yürürken birden fenalaştı. Haraketlerini kontrol edemeyen Bülbül, yoldan geçen araçların önüne çıktı. Kavşakta görev yapan polis ekiplerinin fark ettiği Bülbül, kaldırıma çıkarıldı. Uyuşturucu hap ile alkol kullandığını söyleyen Bahriye Bülbül, bu sırada kaldırımda bayıldı. Ağzından köpükler çıkan Bülbül’e, olay yerine çağırılan 112 sağlık ekipleri müdahale etti. Annelerini baygın bir şekilde gören çocuklar ağlarken, polis çocukları sakinleştirdi.

Sedye ile ambulansa götürülürken “Çocuklarım nerede” diyerek ağlayan Bahriye Bülbül, tedavi için Meram Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Bahriye Bülbül’ün 3.00 promil alkollü olduğu tespit edilidi.