Çocuk gelinlere hayır !

26 Mayıs 2013

 

 

Star / 26.05.2013

 

Beşiktaş Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi ve Girne Amerikan Üniversitesi Dance Academy, sosyal sorumluluk için birlikteliklerine devam ediyor. 14 Şubat’ta bütün dünyayla aynı anda “Kadına Karşı Şiddete Hayır” dedikten sonra bu sefer de “Çocuk mu? Gelin mi?” sloganıyla çocuk yaşta gelin olmaya ‘HAYIR’ diyecek.

Beşiktaş Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi ve Girne Amerikan Üniversitesi Dance Academy, 26 Mayıs 2013 Pazar günü 12.00’de (BUGÜN) 16’ncısı düzenlenecek Arnavutköy Şenliği’nde 10’larca gönüllü katılımcı ile dans edecek. Şenliğin coşkusunu daha da artıracak ve Türkiye’nin en önemli kanayan yaralarından birine dikkat çekilecek gösterinin koreografisi de sürpriz olacak. Şenlik alanını dolduran yüzlerce kişi, kendilerini bir anda etkinliğin bir parçası olarak bulabilirler.

Sürpriz Koreografi

Yaptığı her sosyal sorumluluk projesini büyük kitlelere duyurmayı amaçlayan ve bu yönde çalışan Beşiktaş Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi ve Girne Amerikan Üniversitesi Dance Academy, bu projeyi hayata geçirmek için çalışmalarına haftalar öncesinden başladı. “One Billion Rising” etkinliğinde olduğu gibi yine gönüllü Beşiktaş sakinlerinin destek verdiği gösteri için dans ve koreografi eğitimleri verildi.

ÇOCUK GELİNLERE HAYIR!

Yer: Arnavutköy Şenliği (Kilise Meydanı)
Tarih: 26 Mayıs 2013, Pazar (BUGÜN)
Saat: 12.00