Altındağlı Çocuklardan “dünya Çocuk Hakları” Kutlaması

21 Kasım 2012

 

Medya 73 / 21.11.2012

 

Altındağ Belediyesi Gençlik Merkezleri”nde kazandıkları cesaret ve özgüvenle yeteneklerini geliştiren Altındağlı çocuklar, “Dünya Çocuk Hakları Günü”nü kutladı.
Altındağ Belediyesi Gençlik Merkezleri’nde kazandıkları cesaret ve özgüvenle yeteneklerini geliştiren Altındağlı çocuklar, “Dünya Çocuk Hakları Günü”nü kutladı.

Altındağ Belediyesi Zübeyde Hanım Gençlik Merkezi’ne üye öğrenciler tarafından gerçekleştirilen kutlama programı neşeli anlara sahne oldu. “Çocuk olmak” konulu şiirler okuyan ve “Bugünün çocukları, yarının umutlarıdır” diyen Zübeyde Hanım Gençlik Merkezi üyeleri, kendilerinin hazırlayıp sunduğu programla gelecekte daha büyük sorumluluklar almaya hazır olduklarını gösterdiler. Hepsi birbirinden yetenekli çocukların gitar ve saz eşliğinde gerçekleştirdikleri müzik dinletisi kulakların pasını silerken, ilginç kostümleriyle gerçekleştirdikleri “Komedi Dans Üçlüsü” şovu izleyenleri kahkahaya boğdu. Gelecekte sevgi ve barış dolu bir dünyada yaşamak istediklerini belirten çocuklar, büyüklerden kendilerine sevgi, güven ve barış dolu bir dünya bırakmalarını istedi.