18’lik kız fantazisi sonu oldu

16 Kasım 2011

 

Milliyet / 16.11.2011

 

SAKARYA’nın Kocaali İlçesi’nde oturan 18 yaşındaki H.N. adlı kadını otomobiline alarak fındık bahçesine götürüp burada ilişki kurmak isteyen, evli ve 2 çocuk babası, ayakkabı boyacısı 46 yaşındaki Yılmaz Maya, kalp krizi geçirerek öldü.

Olay, Kocaali-Karasu Yolu üzerindeki bir fındık bahçesinde dün meydana geldi. Daha önceden para karşılığı fuhuş yaptığı iddiasıyla hakkında birkaç kaydı olduğu belirtilen H.N., 155 Polis İmdat telefonunu aradı. İlçede ayakkabı boyacılığı yapan Yılmaz Maya tarafından kaçırıldığını ve elinden kurtulup bir eve sığındığını öne süren H.N.’yi verdiği adreste alan ekipler, daha sonra buraya birlikte geldiği Yılmaz Maya’nın heyecandan öldüğünü bildirdi. Gösterdiği fındık bahçesinde Yılmaz Maya’nın otomobilinin yanında cesedi bulundu.

Kocaali Cumhuriyet Savcılığı’nın Yılmaz Maya’ya yaptığı ön otopside kalp krizi geçirerek öldüğü belirlerken, ceset detaylı inceleme için İstanbul Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Polisin yaptığı incelemede kaçırıldığını öne süren H.N.’nin, Yılmaz Maya ile kendi rızasıyla gittiğini belirledi. Soruşturma sürdürülüyor.
Kaynak:  (DHA)